-
Dzisiejsza składka przeznaczona jest na malowanie kościoła. Natomiast dziecięca grupa misyjna „Jordanki” i parafialny zespół charytatywny organizuje słodki kiermasz domowych ciast. Po każdej Mszy św. można nabyć pyszne wypieki. Dochód przeznaczony jest na cele charytatywne i misyjne. Ofiarą do puszek wspieramy Kościół na Wschodzie.
-
Zapraszamy na Msze św. roratnie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.
-
We wtorek o godz. 16.00 zapraszamy do dolnego kościoła seniorów na spotkanie w radości o kuchni, potrawach i kulturze narodowej.
-
W tym tygodniu adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00
-
W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30
-
W czwartek czcimy Miłosierdzie Boże.
-
W przyszłą niedzielę, rozpoczynamy drugą cześć liturgicznego okresu adwentu.
-
W zakrystii oraz przy wyjściu z kościoła można nabyć świece oraz opłatki wigilijne. Przy bocznym wyjściu z kościoła można również nabyć sianko na stół wigilijny. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone są dla rodzin potrzebujących z naszej parafii.
-
W zakrystii można składać wypominki roczne.
-
Społeczność Przedszkola nr 31 zaprasza seniorów na spotkanie świąteczne w dniu 15 grudnia br. o godz. 11.00 do auli Uniwersytetu Bielsko- Bialskiego ul. Willowa 2 budynek L, I Pietro.
-
Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej, w tym parafialnej gazetki „Głosu Królowej”.
-
Do wieczność z naszej parafii odeszła śp. Władysława Kardacka. Zmarłą polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się…
Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.
Ks. Wiesław Ogórek SDS, proboszcz