← Wszystkie ogłoszenia
4 października 2025
Ogłoszenia Duszpasterskie XXVII Niedziela Zwykła 5 października 2025
-
Dzisiaj młodzież sprzedaje kawę i świeczki. Zebrane fundusze przeznaczą na rekolekcje, które będą w terminie od 17-19 października w Trzebini koło Żywca.
-
Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godzinę 17.30. W poniedziałek różaniec poprowadzą dzieci z grupy „Ad Astra”.
-
Spotkanie salwatoriańskiej wspólnoty dzieci „Ad Astra” w poniedziałek o godz. 16.00 w dolnym kościele.
-
We wtorek 7 października ks. Michał wraz z Grupą Patriotyczną działającą przy naszej parafii i z Wojownikami Maryi organizują nabożeństwo z Koronką do Bożego Miłosierdzia i Różańcem w intencji: O pokój w naszej Ojczyźnie – Polsce. Dlatego zapraszamy tego dnia na godz. 15.00 pod Krzyż na Trzech Lipkach!
-
We wtorek zapraszamy do dolnego kościoła o godz. 16.00 seniorów na otwarte spotkanie na temat technik oddychania. Jednocześnie informujemy, że Pani Maria Łaskawiec zdobyła pierwsze miejsce w plebiscycie „Aktywny Senior roku 2025 w Bielsku-Białej”. Laureatce serdecznie GRATULUJEMY!
-
W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w ramach nabożeństwa różańcowego.
-
Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00.
-
W czwartek 9 października o godz. 18.30 zapraszamy do „Rozwojowni”na autorskie spotkanie 55-lecie pracy twórczej Pana Bogusława Marii Boby Colim „perspektywa pracy twórczej – moja przestrzeń sztuki”.
-
W przyszłą niedzielę, 12 października, będziemy obchodzić 25 Dzień Papieski. Zbierane będą do puszek ofiary na fundusz stypendialny.
-
Składka w przyszłą niedzielę będzie składką inwestycyjną, przeznaczoną na zakup blachy na wymianę części pokrycia dachu kościoła.
-
Liturgiczną Służbę Ołtarza zapraszamy na zbiórki w każdy czwartek po Mszy Świętej wieczornej. Zapraszamy także nowe osoby, które chcą służyć przy ołtarzu.
-
Jubileuszowa pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej i na Dróżki NMP odbędzie się 11 października 2025 r. Wyjazd samochodami o godz. 7.00.
-
Wypominki na miesiąc listopad można składać w zakrystii lub na tacę wypisane czytelnie. Można podać nazwę ulicy. Karteczki są do pobrania przy wyjściach z kościoła. W intencji poleconych zmarłych, przez cały miesiąc listopad będziemy odmawiać różaniec. W dniach od 1 do 8 listopada codziennie będzie sprawowana Msza św. w intencji zmarłych poleconych w wypominkach.
-
W Zakrystii i Kancelarii można zamawiać intencje mszalne na 2026 r.
-
Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej w tym parafialnej gazetki „Głos Królowej”.
Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata
Ks. Wiesław Ogórek SDS, proboszcz