← Wszystkie ogłoszenia
30 listopada 2024
Ogłoszenia Duszpasterskie I Niedziela Adwentu 1 grudnia 2024
-
Gościmy grupę teatralną „Edmundi”, która przedstawia pantomimę ewangelizacyjną „Światło”. Po Mszy św. będzie można wesprzeć Przestrzeń Opatrzności dzieło rozbudowy DPS Skoczów prowadzone przez Siostry Służebniczki Dębickie
-
Rozpoczynamy okres Adwentu czas oczekiwania i przygotowania na przyjście Syna Bożego. W okresie Adwentu zapraszamy dzieci na Msze św. Roratnie o godz. 18.00. Natomiast dorosłych zapraszamy na Msze św. Roratnie o godz. 6.20
-
Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się na plebanii w poniedziałek o godz. 19.00
-
We wtorek zapraszamy do dolnego kościoła o godz. 16.00 seniorów na spotkanie
-
W środę Nowenna do B Nieustającej Pomocy o godz. 17.30
-
Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, w czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00. Zachęcamy do adoracji w ciszy.
-
W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca.
-
W pierwszy piątek spowiedź od godz. 17.00
-
W tym tygodniu odwiedzimy chorych: w piątek od godz. 8.00 ks. proboszcz i ks. Jan w sobotę od godz. 8.00 ks. Piotr.
-
W sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
-
W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, jest to też święto patronalne Towarzystwa Boskiego Zbawiciela-Zgromadzenia Salwatorianów. W tym dniu szczególnie zapraszamy do kościoła o godz. 12.00 na „Godzinę łaski” – Wystawienie Najświętszego Sakramentu – czas do indywidualnej modlitwy w ciszy do Mszy św. o godz. 12.30. Podczas Mszy św. o 12.30 nastąpi złożenie przysięgi Róż Różańcowych Kobiet i Mężczyzn na chwałę Bogu i wierność NMP Niepokalanej, wspólnota zakonna odnowi akt oddania się Bogu przez śluby zakonne oraz modlić się będziemy w intencji ks. proboszcza Wiesława Ogórka SDS z okazji imienin. Księdzu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych i opieki NMP Królowej Świata.
-
Kontener na makulaturę, z której dochód przeznaczony jest na misje, będzie podstawiony do 3 grudnia br.
-
W przyszłą niedzielę młodzież rozprowadzać będzie kartki świąteczne.
-
W zakrystii oraz przy wyjściu z kościoła można nabyć świece oraz opłatki wigilijne. Przy bocznym wyjściu z kościoła można również nabyć sianko na stół wigilijny. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone są dla rodzin potrzebujących z naszej parafii.
-
W zakrystii można składać wypominki roczne.
-
Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, w tym parafialnej gazetki „Głos Królowej”
Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata
Ks. Wiesław Ogórek SDS, proboszcz