-
Dzisiaj gościmy Marka Dziewieckiego, który na wszystkich Mszach św. głosi kazania o małżeństwie i rodzinie.
-
Dzisiaj rozpoczniemy nabożeństwo czterdziestogodzinne. Szczegółowy plan adoracji.
Niedziela, 2 marca
-
15.00-16.00 Czciciele Bożego Miłosierdzia, Czciciele św. Rity.
-
16.00-17.00 Żywy Różaniec, Seniorzy
-
17.00-18.00 Kobiety
Poniedziałek, 3 marca
-
15.00 – 16.00 ul. Długa; Pokoju i przyległe
-
16.00 – 17.00 ul. Argentyna i przyległe; ul. Pocztowa i przyległe
-
17.00 – 18.00 ul. Olszówka i przyległe.
Wtorek, 4 marca
-
15.00 – 16.00 ul. Jemiołowa; Zamknięta: Hufcowa:
-
16.00 – 17.00 ul. Szeroka; ul. Czołgistów
-
17.00 – 18.00 ul. Bystrzańska; Grupy modlitewne, młodzież.
-
We wtorek o godz. 16.00 do dolnego kościoła zapraszamy seniorów i wszystkich chętnych na spotkanie w radości.
-
W tym tygodniu 5 marca, przypada Środa Popielcowa. Jest to dzień postu i wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. W środę popielcową Msze św. zostaną odprawione o godz. 6.20, 7.00, 9.00,18.00 i 20.00. Na każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd posypania głów popiołem. Przypominamy wszystkich, iż Środa Popielcowa jest dniem postu i modlitwy.
-
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, o godz. 17.30. Podziękowania i prośby do Matki Bożej można wrzucać do skrzynki zawieszonej przy kaplicy dla małych dzieci.
-
Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00-18.00. W tym tygodniu módlmy się szczególnie o trzeźwość w naszych rodzinach.
-
W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
-
W czwartek o godz. 17.30 zapraszamy na kolejny z 15 czwartków ze św. Ritą
-
Odwiedziny chorych w piątek od godz. 8.00 Wiesław i ks. Jan
-
W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.00.
-
W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 17.15
-
Nabożeństwa Gorzkich Żali będziemy odprawiać w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15
-
Przypominamy, że za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można uzyskać odpust zupełny, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu
-
Składka w przyszłą niedziele będzie składką inwestycyjną, przeznaczoną na zapłatę wykonanego żyrandola.
-
Od 2 do 8 marca 2025 r.przeżywać będziemy 58. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu pod hasłem: Odpowiedzialni za trzeźwość.
-
Jeśli ktoś chciałby przekazać 1,5 % podatku na rzecz Stacjonarnego Hospicjum im. Św. Jana Pawła II w Bielsku-Białej, a sam nie potrafi wypełnić deklaracji podatkowej, to może przynieść te deklarację do zakrystii, a za tydzień będzie można odebrać ją wypełnioną.
-
Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia
życzymy
błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata
Ks. Wiesław Ogórek SDS, proboszcz