-
Ukraina doświadcza obecnie niezwykle trudnego czasu, w związku z mroźną zimą oraz zniszczeniem infrastruktury. W dzisiejszą niedzielę odbywa się zbiórka do skarbon na pomoc dla Ukrainy.
-
Dzisiaj rozpoczniemy nabożeństwo czterdziestogodzinne przed Środą Popielcową. Szczegółowy plan adoracji.
Niedziela, 15 lutego
-
15.00-16.00 Czciciele Bożego Miłosierdzia, Czciciele św. Rity.
-
16.00-17.00 Żywy Różaniec, Seniorzy
-
17.00-18.00 Kobiety
Poniedziałek, 16 lutego
-
15.00 – 16.00 ul. Długa; Pokoju i przyległe
-
16.00 – 17.00 ul. Argentyna i przyległe; ul. Pocztowa i przyległe
-
17.00 – 18.00 ul. Olszówka i przyległe.
Wtorek, 17 lutego
-
15.00 – 16.00 ul. Jemiołowa; Zamknięta: Hufcowa:
-
16.00 – 17.00 ul. Szeroka; ul. Czołgistów
-
17.00 – 18.00 ul. Bystrzańska; Grupy modlitewne, młodzież.
-
We wtorek o godz. 16.00 Seniorzy zapraszają do „Rozwojowni” na spotkanie w radości
-
W tym tygodniu 18 lutego, przypada Środa Popielcowa. Jest to dzień postu i wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. W środę popielcową Msze św. zostaną odprawione o godz. 6.20, 7.00, 9.00, 18.00 i 19.15. Na każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd posypania głów popiołem. Przypominamy wszystkim iż Środa Popielcowa jest dniem postu i modlitwy.
-
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, o godz. 17.30.
-
Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek od godz. 15.00-18.00 w piątek do 17.00
-
W czwartek o godz. 17.30 zapraszamy na kolejny z 15 czwartków ze św. Ritą
-
W piątek o godz. 17.15 zapraszamy na Drogę Krzyżową. Z racji trzeciego piatku miesiaca, modlimy się do Bożego Milosierdzia.
-
Nabożeństwa Gorzkich Źali będziemy odprawiać w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15
-
Przypominamy, że za udział w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Źali można uzyskać odpust zupełny, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu
-
W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo do Świętej Rity z poświęceniem róż .
-
W ubiegłą niedzielę na skladkę inwestycyjną zebraliśmy kwotę 11 tyś. 779 zł i 66 gr. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg Załać.
-
Jeśli ktoś chciałby przekazać 1,5 % podatku na stacjonarne Salwatorianskie Hospicjum św. Jana Pawła II w Bielsku-Białej, a sam nie potrafi wypełnić deklaracji podatkowej, to może przynieść te deklarację do zakrystii, a za tydzień będzie można odebrać ją wypełnioną.
-
Zapraszamy na pielgrzymkę na Kretę szlakiem św. Pawła i Tytusa w dniach od 8-15 kwietnia 2026 r. Szczegóły na plakacie w gablocie.
-
Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, w tym parafialnej gazetki „Głos Królowej” i „Salwatora”
Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia
życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.
Ks. Wiesław Ogórek SDS, proboszcz