„W starym Zakonie wysyłałem proroków do ludu swego z gromami. Dziś wysyłam ciebie do całej ludzkości z Moim miłosierdziem.” (Dz.1588) Czciciele Bożego Miłosierdzia pragną pogłębić swoją wiarę rozważając fragmenty z „Dzienniczka” Świętej Faustyny i innych opracowań na temat Bożego Miłosierdzia. Modlą się również prosząc o Miłosierdzie Boże dla świata, ojczyzny, parafii i samych siebie. Spotykamy się w każdy trzeci czwartek miesiąca na Mszy Świętej o godz. 18.00, po której odmawiamy wspólnie Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Koronkę do Bożego Miłosierdzia odmawiamy również w każdą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 8.00, modlimy się w intencji rodzin naszej parafii. ZAPRASZAMY